رنگ نما

مزایای رنگ نما نانو اکریلیک

  1. قابلیت شستشو
  2. خشک شدن بسیار سریع
  3. استفاده آسان
  4. مقام در برابر رطوبت
  5. ایجاد لایه نازک با عمر طولانی
  6. مقاومت سایشی
  7. سختی و چسبندگی زیاد
  8. مقاوم در برابر نور خورشید

رنگ نما

رنگ نما ترموپلاست نانو اکریلیک با بهترین فرمولاسیون و مواد اولیه آلمان در کارخانه نانو اکریلیک در حال ساخت می باشد.

خاصیت ترموپلاست بودن این محصول  عدم پوسته شدن ، انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت، اشعه ماوراء بنفش و قابلیت شستشو بسیار آسان از سایر ویژگی های آن می باشد.

از این رنگ به عنوان پوشش محافظتی سطوح بتنی، فلزی سرامیکی، آزیستا خارج یا داخل ساختمان می توان استفاده نمود.

دارای ویژگی خود تمیز شوندگی هستند (غبارها و چربی ها جذب  محصول نمی گردد.) و به هنگام شستشو به راحتی زدوده می شود. این محصول به وسیله حلال آروماتیک رقیق می شود و مقاومت شیمیایی بالای آن موجب می گردد در هنگام بارش باران اسیدی احتمال خورندگی مواد کم  باشد.

دریافت مشاره رایگان در خصوص محصولات نانو اکریلیک

اجرای رنگ برای نمای چوب

در ساختمان هایی که در نمای آن از چوب استفاده شده برای حفظ زیبایی و بافت شیار های موجود بر روی چوب به جای رنگ می توانیم از لاک های اکریلیک پایه آب یا محافظ های سلیکونی پایه آب استفاده کنیم که علاوه بر ایجاد استحکام به چوب نما به سطح نیز زیبایی ویژه ای می بخشد در صورتی که چوب بدون شیار و کار نشده باشد برای افزایش دوام و ماندگاری ابتدا کل سطح را با پرایمر پوشش می دهیم.

شرایط اجرا

برای اجرای رنگ نما ابتدا باید شرایط لازم و مناسب برای زیر بنا را فراهم شود.

برای سطوح زیرین کار اگر از سیمان استفاده شده باشد، باید زمان کافی به سیمان داده شود تا کاملا سطوح خشک شود در غیر اینصورت رنگ پس از مدتی پوست پوست می شود.

در صورتی که جو محیطی بنا دارای آب و هوای مرطوب باشد (مانند مناطق شمالی و جنوبی کشور ) توصیه می شود از رنگ اکریلیک پایه آب استفاده نمود.

قیمت رنگ نما

محصولات رنگ نما ساختمان در شرکت نانواکریلیک با در نظر گرفتن کیفیت، پوشش رنگ ، ترکیبات و فرمولاسیون به کار رفته در این محصولات قیمت آن دارای رنج مختلفی می باشد.

رنگ اکریلیک نما با توجه به پایه آب بودن و امکان تهیه ترکیبات درون فرمولاسیون خود در این فهرست به عنوان رنگ نما ارزان شناخته شده و رنگ تمام الاسیک نما نانو به دلیل فرمولاسیون ویژه و ترکیبات خاص استفاده شده درون آن که تماما از برترین گشور های صنعتی فعال در زمینه رنگ آمیزی نمای ساختمان می باشد تهیه و تولید می شود که با توجه به  کیفیت و دوام بسیار بالای آن  دارای قیمت بیشتری در بین محصولات رنگ نما ساختمان نانو اکریلیک می باشد.

رنگ نما سیمانی

بهترین رنگ خارجی برای هر ساختمان  با توجه به نوع و جنس دیوار  انتخاب می شود که می تواند سیمانی، چوب، آجری، شیروانی و … باشد.

مناسب ترین رنگ نمای سیمانی برای ساختمان ها استفاده از رنگ  خارجی اکریلیک نما می باشد که این محصول رنگ نما ضد آب و غبار گریز می باشد که مقاومت شیمیایی و فیزیکی ساختمان سیمانی را افزایش داده  و ازنمایان شدن  ترک خوردگی سطح سیمانی نیز جلوگیری می کند.

برای رنگ نما بیرون ساختمان ابتدا باید سیمان نما کاملا خشک ، صاف و لیسه ای باشد. در صورتی که خواهان استفاده از رنگ نما جدید بر روی رنگ های پیشین هستید ابتدا پوسیدگی ها و بلند شدگی های رنگ قبلی را ترمیم و پاک کنید. سپس با استفاده از پرایمر رنگ نما تمام سطح را پوشش دهید.  پرایمر نما با نفوذ بر عمق سطح سیمانی ساختمان باعث چسبندگی بیشتر رنگ به سطح سیمانی و کاهش میزان مصرف رنگ برجسته نما می شود. در نهایت رنگ ساختمان اکریلیک در دو مرحله بر روی سطح اجرا می شود.

تولید کننده رنگ نما نانو اکریلیک