رنگ استخری

انواع رنگ مخصوص استخر

رنگ استخری پایه آب محصولی کاملا بهداشتی می باشد که  با چسبندگی بسیار بالای خود به راحتی قابل اجرا می باشد. این محصول تنها رنگی می باشد قابل اجرا بر روی استخر های آب شرب است.

این رنگ نانو با توجه به فرمولاسیون ویژه خود و خاصیت کشسانی بالا با چسبندگی بسیار قوی  به سطح زیرین چسبیده و همانند عایق رطوبتی از نفوذ رطوبت به سطوح زیرین جلوگیری می کند.

رنگ استخری

رنگ استخری پوششی بر پایه انواع پلیمر ها و رزین های نانو اکریلیک می باشد که  بسیار مقاوم در برابر آب و اشعه  UV هستند. این محصول به عنوان پوشش نهایی برای سازه های آبی و مکان هایی که نیاز به  حفظ نمای ظاهر دارند استفاده می شود.

این رنگ نانو اکریلیک به دو صورت پایه آب و پایه حلالی  قابل ارائه می باشد. نوع پایه حلالی این محصول بر پایه رزین های وارداتی می باشد که پس از خشک شدن نسبت به نوع پایه آب خود دارای مقاومت و طول عمر و دوام بالاتر هستند.

دریافت مشاره رایگان در خصوص محصولات نانو اکریلیک

کاربرد رنگ استخری

  1. رنگ آمیزی حوض ها
  2. رنگ آمیزی دزیاچه های مصنوعی
  3. رنگ آمیزی استخر خانگی
  4. عایق بندی لوله های آهنی شناور در آب
  5. رنگ آمیزی آب نما شهری

مزایای محصول

رنگ مخصوص استخر نانو اکریلیک با خاصیت کشسانی و پوشش بسیار بالا عمل کرده و در سریع ترین زمان ممکن خشک می شود. مقاومت بالا در برابر مواد قلیایی و شیمیایی،مقاومت بالا در برابر سایش، ضد جلبک، ضد خزه، ضد قارچ  و دوست دار محیط زیست بودن از دیگر ویزگی های این رنگ می باشد.

مطالعات بیشتر

عایق رطوبتی پلیمری چیست ؟

برای مشاهده سوالات متداول در خصوص انواع این محصول کلیک فرمایید.

برای مشاهده محصولات رزینی نانو اکریلیک به صفحه محصولات نانو اکریلیک مراجعه فرمایید.