سوالات متداول

با استفاده از الیاف فایبر گلاس در عایق رطوبتی پلیمری، بنا می تواند تنش های موجود در برابر آب و ضربه را در تا حد زیادی گرفت

عمده عایق های رطوبتی پلیمری در این شرکت چه در استخر و چه در دیوار باران گیر عمدتا پایه آب بوده  و کاملا واتر پروف  می باشد.

رنگ استخری بسته به نوع و کیفیت سطح کار میزان استفاده یا عدم استفاده از از الیاف فایبر گلاس در کار می باشد و عمدتا قابل تغییر است.

عایق رطوبتی پلیمری سفید (یا رنگی) یا رنگ فول الاسیک بهترین گزینه برای مناطق مرطوب شمالی و جنوبی کشور می باشد.

رنگ فول الاسیک نانو اکریلیک به جهت کشسانی بالا ی ۱۰۰% ترک موجود در سطح و یا ترک هایی که بعد از اجرای رنگ ایجاد میشود را به دلیل الاستیسیته بالای محصول کاملا پوشش می دهد و به همین دلیل مناسب ترین رنگ برای برج های با ارتفاع زیاد می باشد.

عایق رطوبتی پلیمری در چه محل هایی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

در هر محلی از ساختمان که نیاز به عایق جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به سطوح داخلی باشد از عایق های رطوبتی پلیمری  استفاده میکنم.

آیاعایق رطوبتی پلیمری بر روی بتن و ایزوگام قابل اجرا می باشد ؟

بله به جهت سبک و یکپارچه  بودن نهایی عایق رطوبتی پلیمری نانو اکریلیک بر روی کار بدون نیاز به جمع آوری ایزوگام می توان عایق را بر روی آن اجرا نمود.

آیا عایق رطوبتی پلیمری بر روی فلز از جنس کرکره ای و یا ساندویچ پنل قابل اجرا می باشد؟

به جهت چسبندگی فوق العاده عایق رطوبتی پلیمری قابل اجرا بر روی سطوح فلزی  مختلف از جمله ساندویچ پنل و یا فلز کرکره ای می باشد.

به دلیل استفاده از الیاف فایبر گلاس در اورلب ها و سر پیچ ها که منجر به یکپارچه شدن سطح می شود بهترین گزینه برای عایق بندی این سطوح می باشد.

عایق پایه سیمانی را می توان برای مخازن آب و یا استخر استفاده کنیم؟

بله، بسته به نوع مخزت و نوع کاربری آن، نوع عایق پیشنهادی متفاوت می باشد. برای عایق کاری مخازن و استخر ها بهترین پیشنهاد استفاده از دو نوع عایق پایه سیمانی به همراه الیاف فایبر گلاس  یا عایق رطوبتی پلیمری به همراه الیاف فایبر گلاس می باشد.

آیا عایق پایه سیمانی قابل اجرا بر روی مخازن آب شرب می باشد ؟

به جهت سمی نبودن این عایق رطوبتی می توان از آن در مخازن آب شرب، استخر های پرورش ماهی، استخر ذخیره آب برای کشاورزی ، حوض ها و استخر ورزشی استفاده نمود.

عایق رطوبتی پلیمری نانواکریلیک پس از مدتی جلبک می بنند؟

خیر، به دلیل فرمولاسیون ویژه نانو اکریلیک پس از اجرای عایق رطوبتی پلیمری امکان رشد جلبک یا خزه وجود ندارد.