عایق بندی شرکت نفت پردیس

عایق بندی شرکت نفت پردیس

شرکت پتروشیمی پردیس بزرگترین تولید کننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه و جزو برترین شرکت های جهانی در این زمینه می باشد. این شرکت با مساحت ۶۴ هکتار، در شهر عسلویه واقع می باشد.
پتروشیمی پردیس

عایق بندی پتروشیمی پردیس

در پروژه عایق بندی پتروشیمی پردیس سقف ساختمان های اداری و سوله هل دچار نشت آب به داخل ساختمان می شد که این سطوح اکثرا دارای پوشش موزاییک و سیمان  بودند. در این ساختمان ها به جهت وجود  مکان های دور از دسترس و دستگاه های سرمایشی بزرگ امکان آب بندی به روش دیگری به جزء عایق رطوبتی مایع امکان پذیر نبود. از زاویه دیگر می توان گفت به دلیل گرمای زیاد شهر عسلویه اجرا قیرگونی علاوه بر  تولید گرمای طاقت فرسا، ددر فصل تابستان  باعث نرم شدن ایزوگتم ها در سقف پشت بام ها شده و به دلیل رفت و آمد در ایت اماکن در پتروشیمی  باعث فرورفتگی سطح می گردد. همچنین پایه  تجهیزات سرمایشی باعث سوراخ شدن ایزوگام و نفوذ آب به قسمت های زیرین می شد که ترمیم آن و جا به جایی تجهیزات برای اجرای ایزوگام بسیار دشوار است. از این رو استفاده از عایق رطوبتی مایع مناسب ترین گزینه جهت آب بندی پشت بام های  پتروشیمی پردیس بود.

پتروشیمی پردیس در عسلویه

ویژگی عایق رطوبتی مایع نانو

عایق رطوبتی مایع محصولی تک جزئی جهت آب بندی کامل سطوح فلزی، سیمانی، کاشی و موزاییک، ساندویچ پنل و شیروانی،کانال ها و اچ وک ها می باشد. در بسیازی از موارد برای اطمینان از آب بندی کامل سطوح  به همراه الیاف فایبر گلاس اجرا می شود. از ویژگی های این محصول می توانیم به  طیف گسترده رنگی آن، آب گریزی، وزن بسیار سبک، مقاومت دمایی و سایشی و مکانیکی بسیار بالا اشاره کنیم.

این محصول در تمامی پروژه ها به همراه ضمانت نامه ۱۰ ساله ارئه و اجرا می گردد که بسیار مناسب جهت اجرا به عنوان عایق رطوبتی مخازن آب فلزی و آب بندی مخازن آب بتنی  می باشد.

تست آب پتروشیمی پردیس

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص آب بندی سطوح  با ما در ارتباط باشید.