پروژه چشم پزشکی نگاه

پروژه چشم پزشکی نگاه

در بسیاری از سطوح پر تردد نصب و استفاده از  بتن و ملات های سیمانی  نتیجه دلخواه را حاصل نمی کند. این سطوح از نظر فشار مقاومتی، سایشی، کششی و انعطاف پذیری باید به گونه ای باشد که توانایی تحمل تنش های موجود را داشته باشد.

گروت اپوکسی بیمارستان نگاه

در پروژه بیمارستان چشم پزشکی نگاه  به دلیل نشت آب فراوان  در زیر رمپ ساختمان که محل قرارگیری دستگاه های پزشکی بود  و وجود شیب زیاد در رمپ که محل رفت و آمد آمبولانس و ماشین ها بود ابتدا از عایق رطوبتی مایع نانو اجرا شد تا سطح کاملا آب بند شود سپس به دلیل وجود جنبش مکانیکی بالا و شیب زیاد از گروت اپوکسی نانو اکریلیک به جهت سر نخوردن ماشین ها و افراد استفاده شد که نسبت به سیمان، بتن و … از مقاومت مکانیکی و زیبایی بیشتری برخوردار میباشد، استفاده شد.

پروژه بیمارستان نگاه در سال ۱۳۹۰ در متراژ ۲۵۰ متر مربع با استفاده از عایق رطوبتی نانو و گروت دو جزئی(چسب گروت و حلال گروت اپوکسی ) اجرا گردید .

ضمانت  ۱۰ ساله عایق رطوبتی و ضمانت ۱ ساله بدون قید و شرط گروت اپوکسی به چشم پزشکی نگاه ارائه شد.

از ویژگی های گروت اپوکسی نانو اکریلیک می توانیم به مقاومت مکانیکی بسیار بالا ، استحکام در برابرمواد شیمیایی از بین برنده سطح، مقاوم در برابر انبساط و انقباض  و چسبندگی بالا به سطوح بتنی و فلزی اشاره کنیم.

چشم پزشکی نگاه

دریافت مشاره رایگان در خصوص عایق رطوبتی و کفپوش اپوکسی