نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی، تولید کننده رنگ نما

رزین سنگ

رزین سنگ نانو اکریلیک بر اساس پلیمر آمولسیونی پایه حلالی ساخته شده و افزودنی های آن به نحوی تنظیم شده که خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوبی را ایجاد می نماید.

چسبندگی بسیار بالا،انعطاف پذیری و مقاومت به ضربه فوق العاده و مقاومت حرارتی بالا جزو خواص مطلوب این محصول میباشد. این محصول بدون استفاده از رنگدانه ها و فیلرهای معدنی و به صورت شفاف ارائه میشود . بنا بر این در مواردی که نیاز به محافظت سطوح بدون تغییر شکل ظاهری آن وجود دارد. چسبندگی فوق العاده به کلیه سطوح ساختمانی و همچنین نفوذ کنندگی رزین سنگ نانو اکریلیک موجب می شود که از آن به عنوان عایق رطوبتی استفاده به عمل آید.

این محصول مقاومت خوبی در برابر عوامل محیطی همچون آب، رطوبت، سرما و گرما گردو غبار ایجاد می نماید. این محصول دارای مقاومت محدودی در محیط های شیمیایی متوسط می باشد و همچنین نسبت به اشعه ماوراء بنفش هیچگونه حساسیتی از خود نشان نمی دهد. آب گریزی سطح عدم اجازه نفوذ آب و رطوبت و ضد آب بودن( قابل تحمل فشار آب ) رزین سنگ نانو اکریلیک خاصیت فوق العاده و رمز طول عمر بالای این محصول می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص رزین سنگ ساختمان کلیک نمایید.

ویژگی رزین سنگ نانو اکریلیک

ویژگی های فنی و ثابت های فیزیکی
رنگ هابی رنگ و شفاف
چگالی۰۵/۰±  ۹۰/۰گرم / سانتیمتر مکعب
ویسکوزیته۸۰۰ سانتی پاسگال
درصد وزنی پیگمنت۰%
حجم مواد جامد%         ۲ ± ۳۵
درجه براقیتبراق
نقطه اشتعالبه دلیل وجود حلال این رنگدر رزین سنگ قابل اشتعال بوده و لازم است از حرارت ،جرقه و شعله آتش دور نگه داشته شود موارد ایمنی رعایت شود
رقیق گردانزایلن
زمان خشک شدنخشکی لمسی در حدود ۳۰ دقیقه (ثبت شده در ۲۳ ° C)در عمق ۱۰ ساعت
پوشش۴-۳ متر مربع / L – در هردو پوشش بسته به نوع تخلخل سطح و شرایط محیطی
دمای لازم جهت اعمال۵+  – ۴۵+  درجه  سلسیوس
ابزار کاربردیقلم مو ، غلتک، اسپری تفنگی ، ایرلس
مقاومت در برابر uvعالی
ضخامت فیلم پیشنهادی۱۰۰ میکرون
اندازه ها و بسته بندی ها۰٫۵Ltrs، ۴ ltrs، ۲۰ ltrs
ایمنیبه دلیل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال رزین سنگ در فضای بسته استفاده از ماسک ، عینک در حین اجراء ضروری می باشد .

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص محصولات، کیفیت، اجرا، آموزش، ضمانت و… لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.