نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی، تولید کننده رنگ نما

سوالات متداول ساختمانی

در هر محلی از ساختمان که نیاز به عایق جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به سطوح داخلی باشد از عایق های رطوبتی پلیمری استفاده میکنم.
بله به جهت سبک و یکپارچه بودن نهایی عایق رطوبتی پلیمری نانو اکریلیک بر روی کار بدون نیاز به جمع آوری ایزوگام می توان عایق را بر روی آن اجرا نمود.
به جهت چسبندگی فوق العاده عایق رطوبتی پلیمری قابل اجرا بر روی سطوح فلزی مختلف از جمله ساندویچ پنل و یا فلز کرکره ای می باشد. به دلیل استفاده از الیاف فایبر گلاس در اورلب ها و سر پیچ ها که منجر به یکپارچه شدن سطح می شود بهترین گزینه برای عایق بندی این سطوح می باشد.
بله، بسته به نوع مخزت و نوع کاربری آن، نوع عایق پیشنهادی متفاوت می باشد. برای عایق کاری مخازن و استخر ها بهترین پیشنهاد استفاده از دو نوع عایق پایه سیمانی به همراه الیاف فایبر گلاس یا عایق رطوبتی پلیمری به همراه الیاف فایبر گلاس می باشد.
خیر، به دلیل فرمولاسیون ویژه نانو اکریلیک پس از اجرای عایق رطوبتی پلیمری امکان رشد جلبک یا خزه وجود ندارد.
با استفاده از الیاف فایبر گلاس در عایق رطوبتی پلیمری، بنا می تواند تنش های موجود در برابر آب و ضربه را در تا حد زیادی گرفت
عمده عایق های رطوبتی پلیمری در این شرکت چه در استخر و چه در دیوار باران گیر عمدتا پایه آب بوده و کاملا واتر پروف می باشد.
رنگ استخری بسته به نوع و کیفیت سطح کار میزان استفاده یا عدم استفاده از از الیاف فایبر گلاس در کار می باشد و عمدتا قابل تغییر است.

عایق رطوبتی پلیمری سفید (یا رنگی) یا رنگ فول الاسیک بهترین گزینه برای مناطق مرطوب شمالی و جنوبی کشور می باشد.

رنگ فول الاسیک نانو اکریلیک به جهت کشسانی بالا ی ۱۰۰% ترک موجود در سطح و یا ترک هایی که بعد از اجرای رنگ ایجاد میشود را به دلیل الاستیسیته بالای محصول کاملا پوشش می دهد و به همین دلیل مناسب ترین رنگ برای برج های با ارتفاع زیاد می باشد.
  • پاکسازی کامل سطح
  • پر کردن ترک های موجود در نمای ساختمان
  • اجرای پرایمر رنگ نما نفوذگر نانو بر روی بستر ساختمان

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص رنگ‌آمیزی نمای ساختمان و آب‌بندی سازه‌ها با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص رنگ‌آمیزی نمای ساختمان و آب‌بندی سازه‌ها با ما در ارتباط باشید.

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص محصولات، کیفیت، اجرا، آموزش، ضمانت و… لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.