نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی، تولید کننده رنگ نما

درباره عایق دیوار بیرونی ساختمان بیشتر بدانید

عایق دیوار خارجی بر پایه آب است و برای جلوگیری از نفوذ رطوبت از دیوارهای خارجی به داخل ساختمان فرموله و تولید می‌شود. این نوع عایق رطوبتی ضمن اینکه که از نم دهی و رطوبت به سطوح داخلی ساختمان جلوگیری می‌کند، مانع از زرد شدن، تبله شدن و پوسته‌شدن رنگ داخلی از سطح گچ داخلی ساختمان می‌شود. از این نوع رنگ و عایق به‌عنوان جایگزین ایزوگام و حلب روی دیوارهایی که در معرض باران هستند می‌توانید با اطمینان کامل استفاده نمایید.

فیلم مقایسه عایق دیوار باکیفیت و بدون کیفیت

عمدتاً سطوح سیمانی دیوارها و نماها پر از ترک‌های مویی و عمقی است که اصطلاحاً ترک‌های زنده نامیده می‌شوند برای رفع این معضل پیشنهاد می‌کنیم از بتونه عایق و رنگ عایق دیوار الاستیک استفاده نمایید. در عکس و فیلم فوق همان‌طور که مشاهده می‌کنید دریکی که قبلاً از محصول شرکت‌های سایر استفاده‌شده و در عدم تحمل تنش منجر ترک خوردن رنگ گردیده. در تصویر بعدی بعد از دو سال که خود کارفرما تصاویر را ارسال نمودند و ضمن ابراز رضایت کامل از محصولات این شرکت دیگر هیچ‌گونه ترکی مشاهده نمی‌گردد.

ویژگی‌های اصلی عایق دیوار باکیفیت

برای داشتن عایق رطوبتی با کیفیت دیوار پیشنهاد می‌شود عایقی که قدرت انعطاف‌پذیری، کشسانی، چسبندگی و غلظت بالایی داشته باشد استفاده نمایید.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این نوع رنگ عایق رطوبتی، غلظت بالا این محصول است که باعث ایجاد پوشش کامل ترک‌های مویی سطح دیوار می‌گردد و نیازی برای بتونه‌کاری ترک‌های مویی نیست ولی می‌بایست ترک‌های عمقی را با بتونه مخصوص نما (بتونه الاستیک) در یک یا دو مرحله بپوشانید.

از خواص دیگر این عایق قدرت کشسانی و انعطاف‌پذیری این عایق است که باعث می‌شود در برابر تغییر دمای هوای گرم و سرد شدن‌ها و یخ‌زدگی‌ها مقاومت بالایی از خود نشان داده و پوسته شدن و ترک خورد کاملاً منتفی گردد.

برای ایجاد چسبندگی بهتر پرایمر نفوذگر استفاده کنید که از خواص این مواد قدرت چسبندگی و آب‌گریز بودن و حاوی مواد افزودنی‌هایی هست که از رشد باکتری و کپک جلوگیری می‌کند و در برابر عوامل مخرب محیطی مقاومت بالایی دارد.

عایق بندی دیوار

در ادامه این مقاله ما کمک می‌کنیم چگونه خودتان دیوار جانبی، دیوار باران‌گیر، دیوار بیرونی ویلا یا محل سکونت خودتان را به‌راحتی عایق دیوار اجرا کنید.

روش صحیح اجرای عایق رطوبتی دیوار جانبی باران‌گیر

  1. ابتدا از تمیز بودن زیر کار اطمینان حاصل کنید و در صورت نیاز اقدام به تمیز نمودن سطح کار نمایید.
  2. اگر چنانچه قبلاً رنگ‌آمیزی شده و پوسته دارد، پوسته رنگ‌ها را کامل از سطح بگیرید سپس پرایمر زیر کار را که معمولاً 200 گرم در مترمربع استفاده می‌شود به‌وسیله غلتک در یک مرحله روی دیوار جانبی اعمال نمایید.
  3. در ادامه به‌غیراز ترک‌های مویی ترک‌های عمقی را با بتونه الاستیک که آماده است را در یک یا دو مرحله بپوشانید.
  4. بعد از خشک شدن پرایمر و بتونه عایق دیوار باران‌گیر روی سطح کار به‌وسیله غلتک شروع به اجرا نمایید و این کار را در دو مرحله به فاصله زمانی 4 ساعت انجام دهید.
  5. بعد از اتمام لایه دوم درنهایت چک و کنترل کنید و در صورت نبودن ایراد در کار عملیات عایق‌کاری دیوار جانبی به اتمام رسیده.
  •  عمر مفید این محصولات بالای 30 سال است.
  •  نکته بسیار مهم در اجرای عایق دیوار این است که قبل و بعد از اجرای عایق دیوار از عدم مرطوب و خشک بودن سطح اطمینان حاصل نمایید.
  •  در صورتی که هرگونه ابهام یا سؤالی داشته باشید شرکت ما آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان است.
عایق دیوار غربی شرقی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول عایق دیوار و انواع عایق رطوبتی به صفحات محصولات مراجعه نمایید.

نظرتون درباره این مقاله رو ثبت کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص محصولات، کیفیت، اجرا، آموزش، ضمانت و… لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.