نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی، تولید کننده رنگ نما

عایق رطوبتی پلیمری شرکت نانو اکریلیک

عایق رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی پوششی جهت جلوگیری از ورود و خروج آب از رطوبت ناشی از برف، باران، فشار منفی و جلوگیری از ورود آب‌های زیرزمینی به داخل است که در پشت بام، استخر، سرویس بهداشتی، سطح موزاییک، گنبد مساجد، شیروانی، ساندویچ پانل، دیوار، دیواره پارکینگ، چاله آسانسور، روف گاردن و… مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول جهت جلوگیری از نشتی و خروج آب از استخر، جلوگیری از نفوذ آب از بام به داخل ساختمان و تمامی سطوحی ساختمان کاربرد دارد. عایق مایع، انواع محصولات آب بند من‌جمله موارد ذیل را دارا می‌باشد.

انواع محصولات عایق‌بندی نانو

 • کاور نانو درزگیر

  کاور سیلنت نانو

  اطلاعات بیشتر

  کاور سیلنت نانو محصولی متمایز و بی‌رنگ است که برای آب‌بندی و عایق کاری درزها، سوراخ‌ها، بندکشی‌ها و شیارهای سطوح مختلف از جمله شیشه، کاشی، موزاییک، سنگ، سرامیک، سطوح فلزی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد و منجر به آبندی 100%  سطح می‌شود.

 • عایق دیوار باران گیر

  عایق دیوار باران گیر

  اطلاعات بیشتر

  عایق رطوبتی دیوار باران گیر نانو اکریلیک ، مناسب ترین عایق آب بند برای دیوارهایی می باشد که در معرض مستقیم بارش باران و رطوبت قرار دارند. عدم استفاده از عایق رطوبتی مناسب با این دیوارها باعث میشود پس از مدتی دیوارها نم داده و باعث نشست ساختمان شود.

 • عایق رطوبتی پایه سیمانی

  عایق پایه سیمانی

  اطلاعات بیشتر

  عایق رطوبتی پایه سیمانی پوشش سخت برای حفاظت دیوارهای بیرونی ساختمان برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان می باشد که با چسبندگی بالا قابلیت چسبیدن به تمامی سطوح و حتی عایق های سنتی را دارد.

 • عایق رطوبتی با الیاف

  عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار

  اطلاعات بیشتر

  عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار محصول شرکت نانو اکریلیک جهت جایگزینی عایق های سنتی می باشد که با مواد اولیه آلمان و ضمانت 10 ساله توسط نانو اکریلیک ارائه میشود.

 • عایق پلیمری سفید

  عایق رطوبتی پلیمری سفید

  اطلاعات بیشتر

  عایق رطوبتی پلیمری سفید نانو اکریلیک مناسب ترین حصول جهت جایگزینی با عایق های سنتی مانند ایزوگام می باشد، با بهترین کیفیت و ضمانت ارائه می شود.

 • عایق رطوبتی نانو

  عایق رطوبتی حرارتی نانو

  اطلاعات بیشتر

  عایق رطوبتی حرارتی نانو محصول شرکت نانو اکریلیک از ترکیبات نانو و مواد اولیه کشور های صنعتی روز دنیا تهیه شده است که به همراه ضمانت 10 ساله ارائه می شود.

 • عایق رطوبتی سنگ و آجر

  عایق رطوبتی شفاف آجر و سنگ

  اطلاعات بیشتر

  عایق بی رنگ نانواکریلیک محصولی بدون رنگ جهت آب بندی سطوح ساختمانی است که نمایان بودن سطح زیرین عایق از جمله سنگ،کاشی، آجر و… حائز اهمیت می باشد.

فهرست مطالب

عایق رطوبتی

 عایق رطوبتی، پوشش‌هایی با ترکیبات گوناگون به‌منظور حفاظت در برابر آب و رطوبت است و استفاده از آن در تمام مکان‌هایی که در معرض آب قرار دارند من‌جمله (پشت بام، سرویس بهداشتی و حمام، استخر و نمای ساختمان و …) الزامی است. عایق‌ آب‌بندی ساختمان به دودسته (بر اساس شیوه اجرا و مواد تشکیل‌دهنده) تقسیم می‌گردند. 

عایق رطوبتی بام

انواع عایق رطوبتی

عایق آب‌بند پلیمری دارای انواع مختلفی می‌باشد که می‌توان به عایق پلیمری نانو، عایق پایه سیمانی و عایق سفید رطوبت اشاره کرد.

این محصول بر اساس رزین‌های اکریلیک آب پایه با بهترین فرمولاسیون روز دنیا و مواد اولیه آلمان و ترکیه تولید و ارائه می‌گردد. باندهای بین مولکولی عایق پلیمری پیوسته بوده و فاقد فضای آزاد می‌باشد.

عایق پلیمری رطوبتی نانو اکریلیک در زمان بروز صدمات احتمالی در زمان بسیار کوتاه (کمتر از 48 ساعت) قابل ترمیم می‌باشد. به طور کلی هر کجا که محصولات آب بندی سنتی مانند ایزوگام و قیرگونی به کار رفته استفاده می‌شود.

عایق رطوبتی نانو

عایق آب بند پلیمری دارای ترکیبات نانو اضافه شده به عایق می‌باشد که استقامت و دوام عایق را افزایش داده است. از مزایای دیگر عایق نانو می‌توان به آب گریز بودن (نماندن آب بر سطح عایق) و غبار گزیر بودن (نرفتن خاک و غبار در بتن عایق) اشاره کرد. عایق نانو رطوبتی خاصیت خود تمیزشوندگی دارند و نیازی به شستشو با مواد شیمیایی را ندارند.

عایق سفید رطوبتی

عایق مایع سفید در شرکت نانو اکریلیک به صورت تک جزئی ارائه میگردد. این عایق پلیمری از نظر ظاهری شباهت زیادی به رنگ دارد که پس از خشک شدن و تشکیل پلیمر کاملاً آب بند و به جهت الاستیسیته بالا (کشسانی ۱۰۰%) ترک و پوسته نمی‌گردد و توسط خود فرد قابل اجرا می‌باشد.

عایق دو جزئی

عایق پایه سیمانی در به صورت دو جزئی به همراه رزین ارائه میگردد. که با توجه به مساحت مورد نظر با ترکیب رزین و عایق پایه سیمانی و یک دست شدن آن اجرا میگردد.

عایق کاری رطوبتی

شیوه اجرا عایق

بر اساس شیوه اجرا این عایق‌ها به دودسته گرم اجرا و سرد اجرا تقسیم می‌شوند. گرم اجرا مانند ایزوگام و قیرگونی و سرد اجرا مخلوط جزء پودری و مایع و اجرای با قلم‌مو و غلتک رنگ‌رزی است.

متریال عایق

این محصولات بر اساس نوع مواد تشکیل‌دهنده شامل موارد ذیل است: عایق قیرگونی، عایق ایزوگام، عایق رطوبتی مایع و عایق پلیمری پاششی. عایق پلیمری رطوبتی نانو اکریلیک از بهترین این عایق هاست که در ذیل به توضیحات پیرامون آن می‌پردازیم.

ویدئو جامع آب‌بندی ساختمان

عایق کاری

عایق‌بندی خانه‌ها ازنظر فنی بسیار متفاوت است. مثلاً در کشورهای اروپایی به دلیل اینکه در تمامی سال دارای آب و هوایی سرد هستند تنها نیاز به عایق آب‌بندی است ولی در کشوری همانند ایران با چنین شرایط آب هوایی خانه در تابستان باید دارای عایق هوای گرم و در زمستان دارای عایق سرما باشد.

نسل عایق بندی

درگذشته پشت‌بام بازارها و خانه‌ها بیشتر کاه‌گل بوده به دلیل اینکه کاه‌گل هم به‌عنوان عایق حرارتی و هم عایق بندی رطوبتی بوده است. بعد از کاه‌گل نوبت به قیرگونی و ایزوگام رسید که هرکدام پس از پیشرفت علم جایگزین محصولات باکیفیت‌تر شدند. امروزه از عایق پلیمری رطوبتی جدید استفاده می‌شود. 

عایق رطوبتی پشت بام

عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

عایق جدید رطوبتی گونه‌ای عایق مایع آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای آب‌بندی پشت‌بام در ساختمان‌ها، استخرها و  زیر سنگ، کاشی و موزاییک است. به طور کلی عایق مایع رطوبتی پوششی است مناسب عایق کردن و برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به کار می‌رود که از فراورده‌های پلیمری ساخته می‌شود که جهت جلوگیری ورود و خروج آب از رطوبت ناشی از برف و باران و آب های زیر زمینی در استخرها، پشت بام‌ها، موزائیک، سرویس بهداشتی، روف گاردن، سطوح فلزی، سیمانی و تمامی سطوح ساختمان می‌باشد.

آب بندی ساختمان

جذب رطوبت مصالح بیشتر از مواد غیرطبیعی دیگر است. مصالح ساختمانی مختلف استفاده شده در نما و بام ساختمان از جمله سیمان، سنگ، سمنت بورد، کاشی، موزاییک، ساندویچ پنل، ورق گالوانیزه، بتن، غیر و…. پس از مدتی قرارگیری در برابر آب یا بارش برف و باران دچار آسیب (شوره زدگی، پوسیدگی، زنگ‌زدگی، ترک، طبله‌شدگی و تخریب) می‌شوند.

نشت آب در ساختمان

همان‌که رطوبت و نم مصالح ساختمانی افزایش یابد در آن قسمت، ساختمان گرمای بیشتری را از خود عبور می‌دهد (به دلیل قابلیت شدید هدایت گرما توسط آب است) که علاوه برایجاد ظاهری نامناسب سبب نشت رطوبت به  داخل ساختمان می‌شود. این امر نهایتاً منجر به بروز خسارات فراوان مالی و جانی (سقوط سنگ های نما بر سر عابرین و…) می‌شود به همین دلیل از عایق مایع ضد آب استفاده می‌شود.

عایق رطوبتی بی رنگ

قیمت عایق رطوبتی

ایزوگام پوشش مقاومی از پلیمر و رزین‌های صنعتی است که با اجرایی سرد بر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر عایق پلیمری حداقل ۳۰ سال است.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت عایق رطوبتی متعدد هستند که شاید خیلی از افرادی که نیاز به آب‌بندی ساختمان خوددارند، در پی این باشند که هزینه روز عایق مایع نانو چگونه تعیین می‌شود. استفاده از مواد اولیه مناسب و باکیفیت، وجود ضمانت‌نامه کتبی شرکت برای آب‌بندی، آب‌وهوای منطقه‌ای که در آن سکونت دارید و مکانی که آب‌بندی بر روی آن انجام می‌شود، عواملی هستند که بر قیمت عایق نانو رطوبتی مؤثر است.

کاربرد عایق پلیمری

به دلیل وزن سبک و مقاومت بسیار زیاد عایق پلیمری به‌تنهایی جهت آب‌بندی پشت‌بام‌ها، ساندویچ پنل‌ها، نمای ساختمان، پی ساختمان، ورق گالوانیزه، استخرها، ایرانیت، سرویس‌های بهداشتی، کانال‌های آبیاری، کانال‌ها و اچ وک ها، مخازن آب، تونل‌ها، سردخانه‌ها، سدها، پل‌های هوایی، باند فرودگاه و پارکینگ‌های طبقاتی مورد استفاده است.

آب بند

عایق نانو پلیمری تا ۴۰% نسبت به ایزوگام، در فصل زمستان و تابستان، از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

مقایسه ایزوگام و عایق پلیمری نانو اکریلیک

قبل از انتخاب عایق بندی رطوبتی ساختمان در ابتدا به مقایسه دو عایق رطوبتی پر کاربرد می‌پردازیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

عایق رطوبتی پلیمری

 1. چنانچه دمای بیرون ساختمان ۴۸ درجه باشد به لحاظ سطح سفید عایق پلیمری سفید و رفلکس نور دمای داخل ساختمان تا ۲۳ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.
 2. کاهش جذب گرما
 3. کمک به ذوب برف‌ها بدلیل رفلکس نور
 4. قابلیت بازتاب ۸۰% نور خورشید
 5. کاهش میزان استهلاک بنا
 6. سطح یکپارچه و زیبا  –  ترمیم آسان
 7. اجراء سرد و بدون آسیب رساندن به لوله ها ، سیمهای برق و غیره
 8. به لحاظ ارتجاعی بودن این محصول ، تردد بر روی آن منجر به آسیب به آن نمی‌گردد .
 9. در صورت آسیب دیدن عایق پلیمری رطوبت نانو اکریلیک (پارگی، سوراخ شدن) نفوذ آب صرفاٌ در همان نقطه متمرکز میشود که برطرف نمودن این معضل به سهولت انجام میپذیرد.

ایزوگام

 1. چنانچه دمای بیرون ساختمان ۴۸ درجه باشد به لحاظ سطح تیره ایزوگام ، دمای داخل ساختمان ۴۵ درجه سانتیگراد می‌شود.
 2. به لحاظ وجود ۱۰ % اورلب در مجموع ، ۱۰ % منجر به افزایش پرداحت هزینه مازاد می‌شود.
 3. در زمستان تردد روی آن منجر به ترک شده و نهایتاٌ منجر به نفوذ آب میگردد.
 4. وزن سنگین آن
 5. اجراء با شعله بوده احتمال آسیب رساندن به سیم‌های برق و لوله ها وجود دارد.
 6. در صورت آسیب دیدن ایزوگام ( پارگی ، سوراخ شدن ) نفوذ آب در سطوح زیرین رخنه کرده و منجر به آسیب جدی در سطح عمده ای از پشت بام می گردد.

فیلم عایق بندی پلیمری رطوبتی

درباره عایق رطوبتی ساختمان بیشتر بدانید.

سخن پایانی

عایق رطوبتی  یکی از مهم‌ترین مصالح در زمان ساخت و بعد از پایان ساخت ساختمان می‌باشد. محصولات مختلفی برای عایق بندی رطوبتی ساختمان وجود دارد که در بالا به آن ها اشاره کردیم اما بهترین و پر استفاده ترین عایق رطوبتی که با آب و هوای جوی ایران بسیار سازگار می‌باشد، عایق رطوبتی پلیمری است. عایق پلیمری، در رنگ های مختلف به همراه الیاف فایبرگلاس بر روی سطوح مختلف (حتی سطوح با اشکال هندسی) به آسانی بدون نیاز به هیچگونه مهارت خاص، قابل اجرا است.

برای دریافت اطلاعات دقیق درباره قیمت عایق رطوبتی، کیفیت، نحوه استفاده و انتخاب بهترین عایق رطوبتی متناسب با سطح مورد نظر شما، پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران نانو اکریلیک در تماس باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص رنگ آمیزی انواع جدول کلیک نمایید.

سوالات متداول درباره عایق رطوبتی پلیمری ساختمان

عایق رطوبتی جدید، عایقی مایع جهت آب بندی انواع سطوح ساختمانی است. این عایق رطوبتی پلیمری با مناسب آب بندی دبوار، بام، روف گاردن، ساندویچ پانل، سرویس بهداشتی و... می‌باشد.

طول عمر عایق رطوبتی حداقل 30 سال است و ضمانت نامه کتبی 10 ساله از طرف شرکت تقدیم مشتری می‌شود.

عایق رطوبتی پلیمری نانو اکریلیک بهترین محصول برای آب بندی است که امکان تردد بر روی آن وجود دارد. این عایق مقاومت فوق‌العاده بالایی در برابر تنش های فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی دارد.

سوالات خود را از ما بپرسید 🤔

در مورد عایق رطوبتی ساختمان هر سوالی دارید از ما بپرسید؟

نظرتون درباره این مقاله رو ثبت کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۹ رای

22 در مورد “عایق رطوبتی پلیمری”

 1. احمد ساجدی

  سلام خسته نباشید
  عایق رطوبتی شما چند سال طول عمر داره و چطور می تونیم سفارش بدیم این محصول رو؟ توی شهر گیلان نمایندگی دارید؟

  1. شرکت نانو اکریلیک

   سلام روز بخیر
   عایق رطوبتی پلیمری نانو اکریلیک حداقل 30 سال طول عمر داره که در صورت اجرا توسط شرکت 10 سال ضمانت نامه کتبی تقدیمتون میشه
   شرکت نانو اکریلیک نمایندگی ندارد و تنها از طریق دفتر فروش مرکزی فروش انجام میشه و به سراسر ایران ارسال میشه

 2. محمد جواد محمدی

  سلام من محمدی هستم مجری عایق پلیمری نانو و ایزوگام از شهر ساوه از برندهای مختلفی در زمینه عایق پلیمری استفاده کردم و
  5 سال هست که فقط از عایق رطوبتی نانو اکریلیک استفاده می کنم و تا حالا هیچ کدوم از کارها خراب نشده و نشتی آب نداشته واقعا عایق رطوبتی نانو جدید شما جزو درجه یک های ایران هست. از شما و جناب مهندس خیلی متشکرم. یا علی

  1. شرکت نانو اکریلیک

   سلام روزتون بخیر جناب محمدی
   شما هم از مشتریان بسیار خوبمون هستید و خداروشکر بابت رضایتتون از عایق‌های نانو ما

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   با سلام و عرض ادب
   عایق پلیمری نانو اکریلیک حداقل 30 سال طول عمر داره که در صورت اجرا 10 سال ضمانت نامه کتبی از سمت شرکت بعد از پایان کار تقدیمتون میشه

 3. سلام میشه بفرمایین این عایق رطوبتی نانو را در پشت بام که بعدا روف گاردن میشود اجرا کرد ؟

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلا وقت بخیر
   در اجرای روف‌گاردن یکی از مهم‌ترین‌ ویژگی‌ها، مقاومت عایق رطوبتی در برابر ریشه گیاهان است.
   به دلیل مکمل بودن عایق پلیمری نانو اکریلیک با الیاف فایبرگلاس، این نوع عایق تنها عایقی است که در برابر ریشه گیاهان مقاوم بوده و از جلبک زدن و گندیدگی ریشه محافظت میکند.
   برای مشاوره رایگان در خصوص آب بندی روف گاردن با شماره 09125177901 تماس بگیرید.

 4. عایق نانو خیلی خوبه ما پارسال واسه شیشه زدیم واقعا عایق نانو ی چیز دیگس الان میخوایم برای پشت بوم هم بزنیم شما اجرا دارین توی اراک؟

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام جناب حسنی. خداروشکر بابت رضایتتون.
   این محصول رو برای بام و هرمحلی که نیازمند عایق‌بندی هست می‌تونید استفاده کنید. اجرا درسراسر ایران هم داریم.
   برای اطلاعات بیشتر برامون درخواست تماس بذارید تا همکاران باهااتون تماس بگیرند یا خودتون با شماره های دفتر در تماس باشید.

 5. سلام وقت شما بخیر عایق رطوبتی به روی ایزوگام فرسوده قابل اجرا هست یا خیر تشکر

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام وقت شما هم بخیر.
   عایق رطوبتی پلیمری روی هر سطحی قابل اجرا هست از جمله ایزوگام. برای اجرای این محصول روی ایزوگام فرسوده ابتدا باید ایزوگام هایی که به راحتی از سطح جدا میشن رو جدا کنید و عایق نانو رو بر روی سطحتون اجرا کنید. باز هم برای اطلاعات دقیق‌تر و مخصوص سطح کارتون به شماره 09125177901 در واتس آپ پیام بدید و عکس کار رو بفرستید تا کاملا مناسب سطح کارتون بهتون مشاوره بدن.

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام وقتتون بخیر بله قابل استفاده هست. اما از تقطیر دیوار که به علت سردی دیوار و گرمای فضای داخل ساختمان اتفاق میفته جلوگیری نمیکنه.

 6. قیمت این عایق چند هست برای پنجاه متر
  وآیا بی رنگ وجود دارد روی سرامیک وسنگ زده بشه تو حیاط می‌خوایم بزنیم آیا زیر پا دوام دارد

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام از محصول عایق شفاف و بدون رنگ برای آب بندی سنگ و سطوحی که میخواید سطح زیرینش مشخص بشه، می‌تونید استفاده کنید. برای استعلام قیمت هم لطفا با تلفن‌های شرکت در ارتباط باشید.

  2. بیژن بهرامی

   سلام قیمت هر کیلو چقدر است و برای ۱۲۵ متر مربع چقدر لازم است
   در چه استانهایی نماندگی دارید

   1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

    سلام با توجه به جنس سطح زیرین و ترکیبات استفاده شده در هر فرمولاسیون میزان و ترکیبات مواد متفاوت هست. بیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع دقیق تر از قیمت و بهترین متریال برای آب بندی سطح مورد نظرتان با کارشناسان ما در تماس باشید و یا در بخش درخواست تماس شماره خود را بگذارید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

 7. با سلام و عرض احترام
  تو شمال که بشدت بارونی هستش و رطوبت زیاده
  ما میخواهیم سقف مدل تهرانی و تخت بزنیم و شیروانی نکنیم پیشنهاد شما چی هستش و چقدر میشه رو این عایق حساب کرد؟

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام برای عایق بندی رطوبتی ساختمان در شمال و یا مناطق پر بارندگی شما می‌توانید از عایق رطوبتی پلیمری به همراه الیاف فایبر گلاس یا عایق پایه سیمانی دو جزئی نانو اکریلیک که برای عایق کاری استخر هستند، استفاده کنید که آب بندی 100 درصدی بام را به همراه خواهند داشت.

 8. سلام منزل ما پایین تر از سطح کوچه هست به همین دلیل دیوارهای داخلی اتاقها راهرو …خیس هستند از چه عایقی استفاده کنم

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام عایق رطوبتی پلیمری تا حد بالایی در برابر فشار منفی مقاوم است. برای دریافت مشاوره دقیق تر پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مشاوره رایگان و تخصصی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص محصولات، کیفیت، اجرا، آموزش، ضمانت و… لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.