نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی، تولید کننده رنگ نما

رنگ نما

رنگ نما

رنگ نما نانو اکریلیک با بهترین فرمولاسیون و مواد اولیه آلمان در کارخانه نانو اکریلیک تولید می‌گردد. رنگ بیرون ساختمان نانو با ایجاد بافت و ظاهری بسیار زیبا در نمای بیرونی ساختمان از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان نیز جلوگیری می‌کند. خاصیت ترموپلاست بودن این رنگ باعث عدم پوسته‌شدن و بلند شدن، انعطاف‌پذیری بسیار بالا و جلوگیری از ترک خوردن محصول می‌شود. در این شرکت،  انواع رنگ مخصوص نما ضد آب بوده و از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند. محصولات رنگ آمیزی بیرون ساختمان نانو اکریلیک به عنوان رنگ نما ویلا، رنگ مخصوص برج، رنگ شیروانی، رنگ مخصوص سمنت برد، رنگ نمای رومی، رنگ نمای آجری، رنگ نما سیمانی و… قابل اجرا می‌باشند.

محصولات رنگ نما نانو

 • رنگ سمنت برد

  سمنت کالر

  اطلاعات بیشتر

  سمنت کالر نانو اکریلیک محصول ویژه به عنوان رنگ مخصوص سمنت برد ها می‌باشد. این رنگ به صورت کاملاًتخصصی برای رنگ آمیزی و آب بندی سمنت برد فرموله شده که حداقل طول عمر آن 30 سال است که به همراه ضمانت 10 ساله از کارخانه نانواکریلیک به تمامی هم‌وطنان،کارفرمایان و فروشندگان محترم ارائه می‌شود.

 • رنگ نما تمام الاستیک

  رنگ نما تمام الاسیک

  اطلاعات بیشتر

  رنگ نما تمام الاسیک نانو اکریلیک محصولی مناسب با پوشش بسیار بالا و خاصیت آب بندی با فرمولاسیون ویژه تولید و به همراه 10 سال ضمانت نامه ارائه می شود. این محصول جزو پر قدرت ترین رنگ ها برای رنگ آمیزی نمای ساختمان است.

 • عایق دیوار باران گیر

  عایق دیوار باران گیر

  اطلاعات بیشتر

  عایق رطوبتی دیوار باران گیر نانو اکریلیک ، مناسب ترین عایق آب بند برای دیوارهایی می باشد که در معرض مستقیم بارش باران و رطوبت قرار دارند. عدم استفاده از عایق رطوبتی مناسب با این دیوارها باعث میشود پس از مدتی دیوارها نم داده و باعث نشست ساختمان شود.

 • رنگ نما پایه حلالی

  رنگ نما پایه حلالی

  اطلاعات بیشتر

  رنگ نما پایه حلالی نانو اکریلیک محصولی مناسب با کاربرد های مختلف جهت افزایش استحکام سطوح از جمله بتن می باشد که به همراه ضمانت 5 ساله ارائه می شود.

 • رنگ نما اکریلیک

  رنگ اکریلیک نما

  اطلاعات بیشتر

  رنگ اکریلیک نما سلیکونی نانو اکریلیک بر پایه آب می باشد و از ترکیبات سلیکونی درون ترکیبات آن استفاده شده است.

فهرست مطالب

رنگ نما ساختمان

رنگ نما پوششی نهایی مقاوم و سیلیکونی است که بر روی نمای بیرونی ساختمان اجرا می‌شود. رنگ‌های بیرون ساختمان نانو اکریلیک به علت غلظت بسیار مناسب برای ایجاد پوشش بافت‌دار یا صاف و صیقلی هستند. رنگ مخصوص نما ترموپلاست نانو اکریلیک با بهترین فرمولاسیون و مواد اولیه آلمان در کارخانه نانو اکریلیک در حال ساخت است.

در این محصول شرکت نانو اکریلیک لایه نهایی ایجاد شده بر روی نمای بیرونی ساختمان 400 تا 600 میکرون است که این ضخامت بسته به نوع رنگ، رال رنگ، بافت نهایی، محل اجرا، سطح اجرا، میزان مصرف بر روی سطوح مختلف و… متفاوت است.

ویژگی رنگ ساختمان نانو

خاصیت ترموپلاست بودن این محصول عدم پوسته‌شدن، انعطاف‌پذیری و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت، اشعه ماوراءبنفش و قابلیت شستشو بسیار آسان از سایر ویژگی‌های آن می‌باشد.

از این رنگ به‌عنوان پوشش محافظتی سطوح بتنی، فلزی، سرامیکی، سیمانی، آجری و چوبی در خارج یا داخل ساختمان می‌توان استفاده نمود. دارای ویژگی خود تمیز شوندگی هستند(غبارها و چربی‌ها جذب محصول نمی‌گردد.) و به هنگام شستشو به‌راحتی زدوده می‌شود.

 • نکته: این محصول به‌وسیله حلال آروماتیک رقیق می‌شود و مقاومت شیمیایی بالای آن موجب می‌گردد در هنگام بارش باران اسیدی احتمال خورندگی مواد کم باشد.

مزایا رنگ نما

از مزایا رنگ مخصوص نما  بیرون ساختمان شرکت نانو اکریلیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قابلیت شستشو
 2. خشک شدن بسیار سریع
 3. استفاده آسان
 4. مقام در برابر رطوبت
 5. ایجاد لایه‌نازک با عمر طولانی
 6. مقاومت سایشی و شیمیایی بالا
 7. سختی و چسبندگی زیاد
 8. مقاوم در برابر نور خورشید
 9. بدون بو
 10. خاصیت کشسانی بالا (الاستیک)
 11. رفلکس نور
 12. عدم جذب گرد و غبار و کثیفی
 13. قابلیت کشسانی بالا (تا بیش از 2 برابر)
 14. ضد باکتری، ضد قارچ و ضد جلبک
 15. اجرای سریع
 16. هزینه مقرون به صرفه
 17. اجرای آسان بدون نیاز به داشتن مهارت
رنگ نما در تهران

انواع رنگ بیرون ساختمان

رنگ‌های مناسب نمای بیرونی ساختمان نانو بسیار متنوع هستند. از انواع رنگ مخصوص بیرون ساختمان می‌توانیم به رنگ نیم الاستیک، رنگ اکریلیک نما، رنگ تمام الاستیک (فول الاستیک)، رنگ پایه حلالی، رنگ مخصوص مناطق مرطوب، کنیتکس و… اشاره‌کنیم.

علاوه بر رنگ‌های ذکرشده نوعی رنگ مخصوص نما ساختمان شمال کشور هم وجود دارد که با پوشش رنگ و کاربرد عایق آب‌بند برای رنگ‌آمیزی نمای ویلاها استفاده می‌شود که به رنگ عایق دیوار باران‌گیر یا رنگ ضد آب معروف گردیده است.

رنگ برای سطوح ساختمانی

رنگ‌های مناسب نمای بیرونی ساختمان نانو بسیار متنوع هستند. از انواع رنگ مخصوص بیرون ساختمان می‌توانیم به رنگ نیم الاستیک، رنگ اکریلیک نما، رنگ تمام الاستیک (فول الاستیک)، رنگ پایه حلالی، رنگ مخصوص مناطق مرطوب، کنیتکس و… اشاره‌کنیم.

علاوه بر رنگ‌های ذکرشده نوعی رنگ مخصوص نما ساختمان شمال کشور هم وجود دارد که با پوشش رنگ و کاربرد عایق آب‌بند برای رنگ‌آمیزی نمای ویلاها استفاده می‌شود که به رنگ عایق دیوار باران‌گیر یا رنگ ضد آب معروف گردیده است.

نقاشی نمای چوب

در ساختمان‌هایی که در نمای آن از چوب استفاده‌شده است، برای حفظ زیبایی و بافت شیارهای موجود بر روی چوب به‌جای رنگ می‌توانیم از لاک‌ اکریلیک پایه آب، محافظ‌های سیلیکونی پایه آب یا عایق شفاف استفاده کنیم.

این محصولات علاوه بر ایجاد استحکام به چوب نما به سطح نیز زیبایی ویژه‌ای می‌بخشد درصورتی‌که چوب بدون شیار و کار نشده باشد برای افزایش دوام و ماندگاری ابتدا کل سطح را با پرایمر پوشش می‌دهیم.

رنگ نما سیمانی

بهترین رنگ خارجی برای هر ساختمان با توجه به نوع و جنس دیوار انتخاب می‌شود که می‌تواند سیمانی، چوب، آجری، شیروانی و … باشد.

مناسب‌ترین رنگ نمای سیمانی برای ساختمان‌ها استفاده از رنگ مخصوص نما سیمانی است که این محصول رنگ ضد آب نما و غبار گریز است که مقاومت شیمیایی و فیزیکی ساختمان سیمانی را افزایش داده و از نمایان شدن ترک‌خوردگی سطح سیمانی نیز جلوگیری می‌کند.

آموزش اجرای رنگ مخصوص نمای سیمان

برای رنگ آمیزی دیوار بیرون ساختمان ابتدا باید سیمان نما کاملاً خشک ، صاف و لیسه‌ای باشد. درصورتی‌که خواهان استفاده از رنگ جدید نما بر روی رنگ‌های پیشین هستید ابتدا پوسیدگی‌ها و بلند شدگی‌های رنگ قبلی را ترمیم و پاک‌کنید.

سپس با استفاده از پرایمر نفوذگر تمام سطح را پوشش دهید. پرایمر نما بانفوذ بر عمق سطح سیمانی ساختمان باعث چسبندگی بیشتر رنگ به سطح سیمانی و کاهش میزان مصرف رنگ برجسته‌نما می‌شود. درنهایت رنگ ساختمان مخصوص نمای سیمانی را در دو مرحله بر روی سطح اجرا می‌شود.

رنگ مخصوص شیروانی

رنگ شیروانی مخصوص رنگ آمیزی ورق های فلزی از جمله شیروانی، ورق گالوانیزه، ساندویچ‌پانل و… می باشد.

به دلیل جنس فلزی یا سفالی شیروانی‌ها و استفاده از شیروانی در مناطق پر بارندگی، نوع رنگ مناسب شیروانی و سطوح فلزی فرمولاسیون متفاوتی نسبت به رنگ معمولی  نما دارد.

انبساط و نقباض فراوان، بارش فوق‌العاده بالا، جلوگیری از از زنگ زدگی و خوردگی ورق‌های شیروانی از مهم‌ترین ویژگی‌های رنگ شیروانی نانو اکریلیک به شمار می‌آید.

مقایسه رنگ نیم الاستیک و رنگ تمام الاستیک نما

رنگ نیم الاسیک و تمام الاسیک ازلحاظ آب‌بندی، مقاومت در برابر رطوبت و اشعه، خشک شدن، طول عمر عملکردی همانند هم دارند و تنها تفاوت و ویژگی شگفت‌انگیز رنگ تمام الاستیک خاصیت کشسانی این رنگ در مقایسه با سایر رنگ‌ها است.

جدیدترین رنگ نما ساختمان در حال حاضر که به رنگ فول الاستیک مشهور است که با بیش از دو برابر خاصیت کشسانی این امکان را فراهم می‌کند که در صورت نشت ساختمان یا ترک‌خوردگی سطح، ترک را کاملاً پوشش دهد. البته می‌توان به وزن بسیار سبک این رنگ نیز اشاره کرد که بهترین رنگ برای نما برج‌ و ساختمان‌های بلند می‌باشد.

قیمت رنگ نما

محصولات رنگ بیرون ساختمان در شرکت نانو اکریلیک با در نظر گرفتن کیفیت، پوشش رنگ، ترکیبات و فرمولاسیون به‌کاررفته در این محصولات قیمت آن دارای رنج مختلفی است.

رنگ اکریلیک نما با توجه به پایه آب بودن و امکان تهیه ترکیبات درون فرمولاسیون خود در این فهرست به‌عنوان رنگ نما ارزان شناخته‌شده است.

رنگ تمام الاستیک نما نانو به دلیل فرمولاسیون ویژه و ترکیبات خاص استفاده‌شده درون آن، تماماً از برترین کشورهای صنعتی فعال درزمینهٔ رنگ‌آمیزی نمای ساختمان هستند تهیه و تولید می‌شود. باتوجه‌به کیفیت و دوام بسیار بالای آن دارای قیمت بیشتری در بین محصولات رنگ مخصوص نما ساختمان نانو اکریلیک است.

قیمت محصولات رنگ نما ساختمان با در نظر گرفتن کیفیت، پوشش رنگ، ترکیبات و فرمولاسیون به‌کاررفته در این محصولات دارای رنج مختلفی است. سایر رنگ‌های بیرون ساختمان شرکت نانو اکریلیک در رنج قیمت میان این دو رنگ می‌باشد.

پروژه رنگ آمیزی شهرک رامونس با رنگ عایق شرکت نانواکریلیک

نکات پیش از اجرا رنگ بیرون ساختمان

 • چنانچه بر روی سطح سیمان یا بتن شوره‌زدگی وجود داشت قبل از اعمال رنگ باید برطرف گردد.
 • قبل از اجرا رنگ نما بر روی سطوح باید از پرایمر نفوذگر برای افزایش چسبندگی و نفوذ رنگ به داخل سیمان استفاده کرد.
 • کلیه رنگ‌ها را قبل از استفاده خوب به هم بزنید ( حداقل ۵ دقیقه تا زمانی که رقیق شود ).
 • درصورتی‌که احتمال می‌دهید تا چند ساعت آینده احتمال بارش باران وجود دارد از اعمال رنگ بر روی سطح خودداری فرمایید.
 • در صورت ریخته شدن رنگ بر روی لباس بلافاصله با آب گرم و صابون آن را شستشو دهید.
 • از یخ‌زدگی و قرارداد رنگ‌ها در مکان‌های بسیار سرد جلوگیری کنید.
 • اگر به‌تازگی نما زیر کار سیمان یا بتن ، ۳۰ روز زمان برای خشک شدن و آماده‌سازی آن لازم است در غیر این صورت رنگ پس از مدتی پوست‌پوست می‌شود .
 • درصورتی‌که جو محیطی بنا دارای آب‌وهوای مرطوب باشد (مانند مناطق شمالی و جنوبی کشور) توصیه می‌شود از رنگ مخصوص مناطق مرطوب استفاده نمایید.
 • درصورتی‌که سطح به چربی، روغن، گریس و …آغشته شده باشد به‌وسیله حلال مناسب باید پاک‌سازی گردد.
 •  در صورت وجود غبار و کثیفی حتماً با دستگاه واترجت (پاشش قوی آب بدون هوا) نما شستشو داده شود
 •  چنانچه بر روی سطح سیمان یا بتن شوره‌زدگی وجود داشت قبل از اعمال رنگ باید برطرف گردد.

رنگ نانو در صنعت ساختمان‌سازی

رنگ مهم‌ترین عنصر در هر صنعتی می‌باشد که علاوه بر افزایش زیبایی در طول عمر و ماندگاری سطوح نیز بسیار حائز اهمیت است. وجود ترکیبات نانو در رنگ باعث اضافه شدن ویژگی‌های خاصی به رنگ شده که در صنعت ساختمان سازی بسیار مهم و تاثیر گذار است. این ویدئو که به سفارش نانو اکریلیک و زیر نظر شرکت آریانا تجارت ویستا تهیه شده به آموزش نکات کلیدی در خصوص رنگ نانو و کاربرد آن در صنعت ساختمان پرداخته‌ایم. اگر قسط خرید رنگ برای ساختمانتان را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما این ویدئو را تماشا کنید.

رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان امروزه علاوه بر جلوگیری از کثیف شدن، نشت رطوبت، ترک خوردن و…. باعث جلب توجه و نمایش معماری ظاهری خاص در نمای ساختمان ها و برج ها هستند.

در جوامع امروزی نمای ساختمان، الخصوص وجه‌ی اصلی آن که به سمت خیابان و درب ورودی اصلی ساختمان است، به عنوان اولین عنصر بیرونی ساختمان در تعیین انتظارات افراد و نمایش ساختار کیفیتی و کلی ساختمان را نشان می‌دهد. نمای ساختمان شاخص ترین ویژگی هر ساختمان برای ترکیب شدن با محیط، جلب توجه رهگذران یا متمایز شدن از محیط اطراف است.

ساختمان های بسیار بلند، چند نبش، برج ها، کاخ‌ها، عمارت ها یا به طور کلی اکثر ساختمان هایی که در معماری آن نمایش جلوه های بصری بسیار حائز اهمیت است از رنگ با کیفیت برای رنگ آمیزی نمای ساختمان خود استفاده می‌کنند.

میزان غلظت رنگ مخصوص بیرون نما ساختمان محصول شرکت نانو اکریلیک

کشسانی رنگ بیرون ساختمان نانو

رنگ نانو نمای ساختمان

رنگ نما پوشش نهایی در سیستم زیباسازی و عایق بندی ساختمان است. بیرونی ترین لایه محافظتی ساختمان ها که بیشتر از هر بخشی در معرض شرایط آب و هوایی سخت (مثل باران، آفتاب و یخبندان) است، رنگ های بیرونی ساختمان هستند که اصلی ترین دلیل برای خرید رنگ نما ساختمان با کیفیت است.

انواع رنگ تولید شده برای نمای ساختمان ها در این شرکت از ترکیبات نانو و سلیکون در فرمولاسیون خود بهره مند هستند. همین امر موجب گردیده از آن ها به عنوان عایق نما نیز نام برده شود. عملکرد عایق نما به عنوان یک مانع از گرما، سر و صدای باران و آتش محافظت می کند و ساختمان را خشک و ایمن نگه می دارد.

بهترین برند تولیدکننده رنگ نما

رنگ نانو اکریلیک با داشتن فرمولاسیون ویژه خود که با توجه به استانداردهای بین المللی تهیه شده، موجب چسبندگی فوق‌العاده بالا بین رنگ و دیوار بستر کار می‌شود. هنگامی که این چسبندگی زیاد به همراه پرایمر نفوذگر استفاده شود به هیچ عنوان از سطح کار بلند نمی‌شود. پرایمر رنگ در بیرون ساختمان برای ایجاد چسبندگی در بین بافت‌های دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد تا چسبندگی رنگ به دیوار در 2 مرحله اتفاق بیفتد.
 • رنگ نانو اکریلیک با ایجاد امکان تنفس برای سطح و بستر کار از پوسته شدن رنگ جلوگیری می کند.

بهترین رنگ نما ساختمان

بهترین رنگ نما ساختمان باید ماندگاری وکیفیت بالا داشته باشد، پوسته پوسته و بلند نشود، ترک نخورد، رطوبت و سرما را از خود عبور ندهد، بافت لطیف و زیبا بر روی سطح ایجاد کند و امکان شستشو داشته باشد.

درباره رنگ آمیزی نمای ساختمان بیشتر بدانید.

سخن پایانی

رنگ نما محصولی منحصر له فرد برای رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان می‌باشد. این رنگ با فرمولاسیون ویژه مخصوص رنگ آمیزی سطوح بیرونی نمای ساختمان ها تولید می‌شود و از آسیب دیدن مصالح بیرونی نما جلوگیری می‌کند. انواع رنگ برای نما بیرونی ساختمان با توجه به سطح کار وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم برای هر سطح از رنگ مخصوص همان استفاده کنید. بهترین رنگ نما ساختمان ویژگی های مهمی دارد از جمله خاصیت الاستیک و کشسانی، ترموپلاست بودن رنگ، خاصیت خود تمیزشوندگی و… . پیش از رنگ آمیزی نمای ساختمان نکات بسیار ضروری ای وجود دارد که به آن ها اشاره کرده ایم و مهم‌ترین آن آماده نبودن بستر کار می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه رنگ آمیزی سطوح مختلف ساختمانی، پیشنهاد می‌کنیم با متخصصین نانو اکریلیک برای دریافت مشاوره رایگان و کاملا مهندسی شده در ارتباط باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص رنگ آمیزی انواع جدول کلیک نمایید.

سوالات متداول درباره رنگ بیرون ساختمان

ویژگی اصلی رنگ نما ساختمان ضدآب، ضدجبلک، الاستیک، قابل شستشو، ضدشوره، مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا و مقاومت بالا در برابر نور خورشید می‌باشد.

رنگ نما سیمانی نانواکریلیک با فرمولاسیون ویژه و با خاصیت کشسانی فوق‌العاده بالا از نمایان‌شدن ترک ساختمان جلوگیری کرده و دارای خاصیت خود تمیزشوندگی است.

قیمت رنگ بیرون ساختمان نانو با توجه به میزان الاستیک بودن، میزان نانو و سلیکون، مقاومت در برابر رطوبت و... متفاوت است.

سوالات خود را از ما بپرسید 🤔

در مورد رنگ نما ساختمان هر سوالی دارید از ما بپرسید؟

نظرتون درباره این مقاله رو ثبت کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۳ رای

4 در مورد “رنگ نما”

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام دوست عزیز در صورت خرید متریال از شرکت، تیم آموزش دیده از طرف شرکت برای اجرا میان خدمتتون

 1. سعید مرتضایی

  برای رنگ آمیزی ویلا توی شهر بابلسر چه محصولی رو پیشنهاد می‌کنید؟

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام دوست عزیز
   در شهر های شمالی به دلیل بارش باران فراوان، بهترین محصول استفاده از رنگ عایق دیوار هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص محصولات، کیفیت، اجرا، آموزش، ضمانت و… لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.