رنگ استخری

رنگ استخری

شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده رنگ استخری ساختمان در ایران با بیش از 15 سال سابقه فعال در این زمینه عرضه کننده سالیانه بالغ بر  10 هزار تن متریال رنگ آمیزی استخر می‌باشد.

محصولات رنگ استخری نانو

رنگ استخری

رنگ استخری پوششی بر پایه انواع پلیمر‌ها و رزین‌های نانو می‌باشد که بسیار مقاوم در برابر آب و اشعه  UV هستند. این محصول به عنوان پوشش نهایی برای سازه‌های آبی و مکان‌هایی که نیاز به حفظ نمای ظاهر دارند، استفاده می‌شود.

این رنگ نانو اکریلیک به دو صورت پایه آب و پایه حلالی  قابل ارائه می‌باشد. نوع پایه حلالی این محصول بر پایه رزین‌های وارداتی می‌باشد. این رنگ، پس از خشک شدن نسبت به نوع پایه آب خود دارای مقاومت و طول عمر و دوام بالاتر هستند.

انواع رنگ استخری

رنگ استخری مخصوص پایه حلالی این محصول بر پایه رزین‌های وارداتی می‌باشد که پس از خشک شدن نسبت به نوع پایه آب خود دارای مقاومت و طول عمر و دوام بالاتر هستند.

رنگ استخری پایه آب محصولی کاملاً بهداشتی می‌باشد که با چسبندگی بسیار بالای خود به راحتی قابل اجرا می‌باشد. این محصول تنها رنگی می‌باشد که قابل اجرا بر روی استخر های آب شرب است. این رنگ نانو با توجه به فرمولاسیون ویژه خود و خاصیت کشسانی بالا با چسبندگی بسیار قوی به سطح زیرین چسبیده و همانند عایق رطوبتی از نفوذ رطوبت به سطوح زیرین جلوگیری می‌کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص رنگ آمیزی انواع استخر کلیک نمایید.

عایق بندی

مزایای محصول

رنگ مخصوص استخر نانو اکریلیک با خاصیت کشسانی و پوشش بسیار بالا عمل کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن خشک می‌شود. مقاومت بالا در برابر مواد قلیایی و شیمیایی، مقاومت بالا در برابر سایش، ضد جلبک، ضد خزه، ضد قارچ  و دوست‌دار محیط زیست بودن از دیگر ویزگی‌های این رنگ می‌باشد.

کاربرد رنگ استخری

1. رنگ آمیزی حوض‌ها
2. رنگ آمیزی دریاچه‌های مصنوعی
3. رنگ آمیزی استخر خانگی
4. عایق بندی لوله‌های آهنی شناور در آب
5. رنگ آمیزی آب نما شهری

تمامی استخرها پس از ساخته شدن، برای جلوگیری از نشت آب نیاز به عایق بندی دارند. برای آب بندی استخر از محصولات مختلفی می‌توان استفاده کرد که در این میان ممکن است اجرای عایق استخر با ایزوگام نسبت به روش‌های دیگر بیشتر به گوشتان آشنا باشد.

به دلایل متعدد می‌توان استفاده از ایزوگام را برای عایق بندی استخر نامناسب دانست. مهم‌ترین دلایل آن اجرای سخت و عدم یکپارچگی ایزوگام می‌باشد.

در استخر عایق بندی شده با ایزوگام، این نکته قابل توجه می‌باشد که در صورت آسیب‌دیدگی یا بلندشدگی قسمتی از ایزوگام، آب به زیر لایه آن نفوذ کرده و کل سطح طبله می‌کند. از طرفی ایزوگام قدرت تحمل فشار آب بالا مخصوصاً برای اجرای عایق استخر کشاورزی، عایق استخر پرورش ماهی، عایق استخر باغ و عایق استخر پشت بام را ندارد و سطح را یکپارچه نشان نمی‌دهد و در نهایت نیاز به رنگ استخری به صورت جداگانه بر روی سطح آن می‌باشد.

با پیشرفت علمی فراوان در بخش عایق بندی می‌توان با اطمینان گفت موثرترین روش عایق بندی استخر اب استفاده از عایق استخری می‌باشد.

رنگ استخر صورتی

روش اجرای صحیح رنگ استخری

اجرای صحیح عایق استخری مهم‌ترین بخش آب بندی استخر می‌باشد. اگر شما بهترین مصالح دنیا را برای آب بندی استخر داشته باشد ولی اجرای غیر اصولی و غیر فنی را انجام دهید مسلماً نتیجه دلخواه برای عایق استخر را بدست نمی‌آورید.

روش صحیح آب بندی استخرآب بدین ترتیب می‌باشد که قبل از شروع کار بستر زیرین را در صورت داشتن ترک، پوسیدگی، بلند شدگی و پوک بودن ترمیم کنید. یک لایه رنگ عایق استخری را برروی سطح اجرا کرده (مرحله اول) سپس الیاف فایبرگلاس را همزمان بروی لایه اول قراردهید (مرحله دوم). مجدداً لایه دوم عایق را برروی الیاف اجرا کنید (مرحله سوم). پس از خشک شدن عمقی لایه، عایق را برای پوشش نهایی بر روی سطح کار اجرا می‌کنیم. در صورتی که بخواهید می‌توانید از روی عایق استخری بدون نیاز به توری کاشی کاری انجام دهید (مرحله چهارم). در نهایت پس از گذشت ۷۲ ساعت و خشک شدن کامل عایق، استخر ضد آب خود را با اطمینان پر از آب کنید.

اجرای رنگ استخری نانو
اسکرول به بالا

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص محصولات، کیفیت، اجرا، آموزش، ضمانت و… لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.