نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی، تولید کننده رنگ نما

رنگ استخری

رنگ استخری

رنگ استخری پوششی بر پایه انواع پلیمرها و رزین‌های نانو اکریلیک است که مقاوم در برابر آب و اشعه UV می باشد. این محصول به‌عنوان پوشش نهایی برای سازه‌های آبی از جمله استخر، مخازن آب، حوض ها و مکان‌هایی که نیاز به حفاظت نما ظاهر در برابر آب دارند، می باشد. رنگ استخری نانو ضدجلبک شرکت نانو اکریلیک کاملا آنتی باکتریال بوده و مقاومت فوق العاده بالا در برابر تنش، مواد شیمیایی، ضربه، پوسیدگی و رطوبت دارد.

انواع محصولات نانو عایق بندی استخر

 • رنگ استخر

  رنگ استخری پایه حلالی

  اطلاعات بیشتر

  رنگ استخری پایه حلالی با مقاومت و طول عمر بالا نسبت به محصول نوع پایه آب خود جزء پرکاربردترین رنگ استخری می باشد

 • رنگ استخر

  رنگ استخری پایه آب

  اطلاعات بیشتر

  رنگ استخری نانواکریلیک محصولی با خاصیت کشسانی بسیار قوی بر پایه ی پلیمر و رزین های نانو می باشد که به عمق و بطن سیمان ، آجر و بتن نفوذ کرده و پس از خشک شدن مقاومت سایشی و ضربه ای بسیار بالایی از خود نشان می دهد.

 • عایق رطوبتی پایه سیمانی

  عایق پایه سیمانی

  اطلاعات بیشتر

  عایق رطوبتی پایه سیمانی پوشش سخت برای حفاظت دیوارهای بیرونی ساختمان برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان می باشد که با چسبندگی بالا قابلیت چسبیدن به تمامی سطوح و حتی عایق های سنتی را دارد.

فهرست مطالب

رنگ استخری

رنگ استخری پوششی بر پایه انواع پلیمر‌ها و رزین‌های نانو می‌باشد که بسیار مقاوم در برابر آب و اشعه  UV هستند. این محصول به عنوان پوشش نهایی برای سازه‌های آبی و مکان‌هایی که نیاز به حفظ نمای ظاهر دارند، استفاده می‌شود.

این رنگ نانو اکریلیک به دو صورت پایه آب و پایه حلالی  قابل ارائه می‌باشد. نوع پایه حلالی این محصول بر پایه رزین‌های وارداتی می‌باشد. این رنگ، پس از خشک شدن نسبت به نوع پایه آب خود دارای مقاومت و طول عمر و دوام بالاتر هستند.

رنگ استخری پایه حلالی

رنگ استخری مخصوص پایه حلالی این محصول بر پایه رزین‌های وارداتی می‌باشد که پس از خشک شدن نسبت به نوع پایه آب خود دارای مقاومت و طول عمر و دوام بالاتر هستند.

رنگ استخری پایه آب

رنگ استخری پایه آب محصولی کاملاً بهداشتی می‌باشد که با چسبندگی بسیار بالای خود به راحتی قابل اجرا می‌باشد. این محصول تنها رنگی می‌باشد که قابل اجرا بر روی استخر های آب شرب است.
این رنگ نانو با توجه به فرمولاسیون ویژه خود و خاصیت کشسانی بالا با چسبندگی بسیار قوی به سطح زیرین چسبیده و همانند عایق رطوبتی از نفوذ رطوبت به سطوح زیرین جلوگیری می‌کند.

رنگ استخری پایه آب

مزایای رنگ نانو

رنگ مخصوص استخر نانو اکریلیک با خاصیت کشسانی و پوشش بسیار بالا عمل کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن خشک می‌شود. مقاومت بالا در برابر مواد قلیایی و شیمیایی، مقاومت بالا در برابر سایش، ضد جلبک، ضد خزه، ضد قارچ  و دوست‌دار محیط زیست بودن از دیگر ویزگی‌های این رنگ می‌باشد.

کاربرد رنگ استخری

1. رنگ آمیزی حوض‌ها
2. رنگ آمیزی دریاچه‌های مصنوعی
3. رنگ آمیزی استخر خانگی
4. عایق بندی لوله‌های آهنی شناور در آب
5. رنگ آمیزی آب نما شهری

عایق رنگ استخر

عایق استخر چیست ؟

تمامی استخرها پس از ساخته شدن، برای جلوگیری از نشت آب نیاز به عایق بندی دارند. برای آب بندی استخر از محصولات مختلفی می‌توان استفاده کرد که در این میان ممکن است اجرای عایق استخر با ایزوگام نسبت به روش‌های دیگر بیشتر به گوشتان آشنا باشد.

عایق بندی استخر با ایزوگام

به دلایل متعدد می‌توان استفاده از ایزوگام را برای عایق بندی استخر نامناسب دانست. مهم‌ترین دلایل آن اجرای سخت و عدم یکپارچگی ایزوگام می‌باشد.

در استخر عایق بندی شده با ایزوگام، این نکته قابل توجه می‌باشد که در صورت آسیب‌دیدگی یا بلندشدگی قسمتی از ایزوگام، آب به زیر لایه آن نفوذ کرده و کل سطح طبله می‌کند. از طرفی ایزوگام قدرت تحمل فشار آب بالا مخصوصاً برای اجرای عایق استخر کشاورزی، عایق استخر پرورش ماهی، عایق استخر باغ و عایق استخر پشت بام را ندارد و سطح را یکپارچه نشان نمی‌دهد و در نهایت نیاز به رنگ استخری به صورت جداگانه بر روی سطح آن می‌باشد.

با پیشرفت علمی فراوان در بخش عایق بندی می‌توان با اطمینان گفت موثرترین روش عایق بندی استخر اب استفاده از عایق استخری می‌باشد.

رنگ استخر صورتی

روش اجرای صحیح رنگ استخری

اجرای صحیح عایق استخری مهم‌ترین بخش آب بندی استخر می‌باشد. اگر شما بهترین مصالح دنیا را برای آب بندی استخر داشته باشد ولی اجرای غیر اصولی و غیر فنی را انجام دهید مسلماً نتیجه دلخواه برای عایق استخر را بدست نمی‌آورید.

روش صحیح آب بندی استخرآب بدین ترتیب می‌باشد که قبل از شروع کار بستر زیرین را در صورت داشتن ترک، پوسیدگی، بلند شدگی و پوک بودن ترمیم کنید. یک لایه رنگ عایق استخری را برروی سطح اجرا کرده (مرحله اول) سپس الیاف فایبرگلاس را همزمان بروی لایه اول قراردهید (مرحله دوم). مجدداً لایه دوم عایق را برروی الیاف اجرا کنید (مرحله سوم). پس از خشک شدن عمقی لایه، عایق را برای پوشش نهایی بر روی سطح کار اجرا می‌کنیم. در صورتی که بخواهید می‌توانید از روی عایق استخری بدون نیاز به توری کاشی کاری انجام دهید (مرحله چهارم). در نهایت پس از گذشت ۷۲ ساعت و خشک شدن کامل عایق، استخر ضد آب خود را با اطمینان پر از آب کنید.

اجرای رنگ استخری نانو

درباره رنگ آمیزی نمای ساختمان بیشتر بدانید.

سخن پایانی

در پایان لازم است یادآوری کنیم رنگ استخری، رنگی با مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و آب است اما به عنوان عایق رطوبتی نیست برای اطمینان از آب‌بندی استخر، حتما استفاده از یک محصول عایق‌بندی ضرروری است. بهترین محصولات عایق‌کاری عایق پایه سیمانی و عایق استخری هست. در صورت استفاده از عایق استخری نیاز به رنگ استخری برطرف می‌شود اما اگر بخواهید رنگ استخری (هر برند تجاری) استفاده کنید، لازم است قبل از آن از محصولات عایق‌بندی استفاده نمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص رنگ آمیزی انواع جدول کلیک نمایید.

سوالات متداول درباره رنگ و عایق استخر

رنگ کردن استخر به دو روش امکان‌پذیر است. در صورتی که قبل از رنگ کردن از محصولی برای عایق بندی استخر استفاده نشده بود، از عایق استخری در رنگ های مختلف میتوان استفاده نمود که هم آب بندی و هم رنگ آمیزی استخر انجام می‌گیرد. در حالت دوم اگر از قبل استخر آب‌بندی شده بود، با استفاده از رنگ استخری نانو میتوان استخر را رنگ آمیزی و تا حد زیادی آب بند کرد.

قبل از اجرای رنگ استخری ابتدا تمامی ترک‌ها را با بتونه مخصوص کاورکنید. در صورتی که استخر از قبل رنگ شده بود یا طبلگی داشت، نقاط سست آن را با سنباده پاکسازی کنید.

عایق استخری شرکت نانو اکریلیک با داشتن فرمولاسیون مخصوص کاملاً قدرت تحمل فشار از پشت عایق را داشته و به هیچ عنوان باعث نشت آب و طبلگی نمی‌شود.

در صورتی که بخواهیم عایق کاری استخری کاشی کاری شده بدون تخریب کاشی‌ها انجام دهیم، باید تمامی بندکشی ها را با بتونه مخصوص پر کنیم سپس با استفاده از عایق شفاف و بدون رنگ نانواکریلیک، عایق بندی استخر را انجام دهیم.

سوالات خود را از ما بپرسید 🤔

در مورد رنگ و عایق استخری هر سوالی دارید از ما بپرسید؟

نظرتون درباره این مقاله رو ثبت کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۷ رای

4 در مورد “رنگ استخری”

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام
   عایق پلیمری استخر ما کاملا رنگی است و قابل سفارش در رنگ بندی مختلف هست. برای همین نیاز به رنگ آمیزی استخر کاملا برطرف میشه.
   مثلا اگر میخواهید بعد از عایق بندی از رنگ استخری آبی استفاده کنید میتونید از ابتدا از عایق استخر رنگ آبی استفاده کنید. که این کار خیلی مقرون به صرفه هستش

  1. شرکت نانو اکریلیک تولیدکننده عایق رطوبتی و رنگ نما

   سلام . قسمت عایق رطوبتی استخری بسته به نوع سطح و میزان مواد مصرفی متفاوت هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص محصولات، کیفیت، اجرا، آموزش، ضمانت و… لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.